Aleyna Tilki Konserinde Yaşanan Patlamanın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Diyarbakır’da, bir kafede önceki gün sahne alan OLMAZSAM Aleyna wholesale jerseys Tilki konserinde meydana gelen bombalı saldırıyla ilgili yeni görüntüler wholesale nfl jerseys ortaya çıktı. What Tilki’yi izlemeye gelenlerin patlama sonrası yaşadığı korku ve panik halindeki kaçışmaları da saniye saniye kameralara yansıdı.Kayapınar İlçesi’ndeki bir kafede sahne alan Aleyna Tilki konserinde 2 gün önce yaşanan bombalı Spar saldırı ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

“KONSER GELİRLERİNİ ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLAYACAĞIZ”

Merkezi Diyarbakır’da olan ve uydudan yayın yapan bir kanalın çektiği görüntülerde, konser öncesi Aleyna Tilki’yle yapılan röportaj ve panik görüntüleri var. Muhabirin sorularını wholesale mlb jerseys yanıtlayan Tilki, Diyarbakır’ı gezme imkanı bulamadığını ancak, yemeklerine bayıldığını söylüyor. Türkiye’nin doğusunu ve batısını gezmek istediğini belirten Tilki, “Buranın yemekleri Sus çok güzel hele tatlıları. Konser gelirini şehit ailelerine bağışlayacağız. Bunun içinde çok mutluyuz wholesale nba jerseys sonuç olarak hayırlı bir iş yapıyoruz” dedi.

EKİPLERİN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Röportajın ardından sahne alan Aleyna Tilki’nin şarkı söylemeye başlamasıyla önce birinci Unsere patlama ardından da ikinci patlama anları kameraya cuándo yansıyor. Patlama sonrası kafedeki izleyicilerin cheap jerseys korku ve panik halindeki kaçışmaları görülürken, çocuklarında aileleri tarafından güçlükle çıkarıldıkları yansıyor. Saldırıyla ilgili Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele ekiplerinin çalışması sürüyor.

ARAŞTIRMALAR DEVAM EDİYOR

Olay yerinden elde edilen patlayıcıya ait şarapnel parçaları ile barut örnekleri Kriminal incelemeye alındı. Görgü tanıkları ve menajerin saldırıyı gerçekleştirdiklerini iddia ettikleri 13-14 yaşlarındaki iki çocuğun yakalanması çalışması devam ederken, olayla ilgili araştırmalar devam Git ediyor.

ETİKETLER :