Eda Erol – Alişan İlişkisine Esra Erol 4 Yıl Önce Engel Olmuş

Eda Erol’a evlilik yolunda ilerleyen Alişan; aslında 4 yıl önce Eda ile tanışmak istediğini ancak, Esra Erol’un kendisine güvenmediği için Eda ile tanışmasına engel olduğunu söyledi.

Esra Erol‘un kız kardeşi Eda Erol ile evlilik yolunda ilerleyen Alişan, Beyaz Şov’a konuk oldu. Burada sürpriz ilişkisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Alişan, “İlişkimiz çok yeni, her şeyin başındayız” deyip, Eda Erol’la ilişkilerinin hikayesini anlattı.

”BANA GÜVENEMEDİ HERHALDE”

4 yıl önce konuk olduğu Esra Erol‘un programında Eda Erol’la tanışmak istediğini belirten Alişan, “Bundan 4 yıl önce konuk olarak Esra’nın programına gitmiştim. Onun kulisinde ‘bu kız kim’, ‘benim kardeşim’ falan diye konuştuk. Ona ‘bizi tanıştır’ demiştim, tanıştırmadı.” dedi.

“BANA GÜVENMEDİ HERHALDE”

Sözlerine devam eden Alişan, “Askerden yeni gelmiştim. 15 ay askerlik yapmışım, bana güvenemedi herhalde. Geçenlerde Ece’nin oğlunun doğum günü varı, Esra da oradaydı. ‘Evlenmek istiyor musun hala?’ dedi. Konu eskilere gitti. sonra bizi tanıştırdı. Her şey yolunda. Eda, müzik öğretmeni. Yeni yeni oyunculuk yapmaya başladı.” dedi.

ETİKETLER :