Kurallar

Ana Sayfa / Kurallar

Kurallar

Sohbet Kuralları

İnternet ortamında sanal sohbet etmek insanların çok hoşuna giden ve sürekli ilginin arttığı en popüler kategorilerden bir tanesidir. Değişik bölgelerden ( il ve ilçeler ) ziyaretcilerin bir araya gelerek sürekli iletişim halinde oldukları ve karşılıklı chat yaptıkları düşünüldüğünde, bu durumun seviyeli, karşılıklı saygı, sevgi içerisinde olması ve üçüncü kişilerin güvenliğinin sağlanması için sohbet kuralları adı altında bir takım yasaklar getirilmesi pek tabi doğru bir yol olacaktır.

Web sitemiz Sohbet-Yap.Com sizden bazı yasaklara uymanızı bekler. Bu tamamı ile daha seviyeli ve doğru bir sohbet şekli için sizlerden isteklerimizdir. Çünkü kalabalık bir ortamda sohbet eden kullanıcılarımızı tek tek takip etmemiz ve uygun olmayan iletilerine müdehale etmemiz oldukça güç bir iştir. Bu nedenle sizlere yasaklar koyarız ve bu yasaklara uygun hareket etmenizi bekleriz. İhlali’ne şahit olduğunuzda, iletinin gectiği log ( sohbetin ekran görüntüsü yada kopyası ) ile birlikte web site yöneticilerimize iletmenizi isteriz.

Sohbet kuralları ile amaçımız sizlerin rahat hareket etmenizi engellmek yada baskı altına almaktan ziyade daha güvenli ve eğlenceli bir ortam yakalamınızı sağlamaktır. Aşağıda sizlere maddeler halinde hazırladığımız kurallarımızı web sitemizi ziyaret eden ve sohbet odalarımıza giriş yapan her kullanıcı okumuş sayılır.

SOHBET KURALLARI

– Türkiye Cumhuriyeti devletini küçük düşürüşü ve bunu ima eden mesaj ve iletiler göndermek, bu tip davranışlar gösteren diğer kullanıcıları destekler bir tutum içinde olmak kesinlikle yasaktır.

– Sohbet Odaları içerisinde üçüncü kişileri küçük düşürücü, rencide edici hareketlerde bulunmak, kişisel haklarını ihlal etmeye çalışmak yasaktır. Kullanıcılarımızın gönderdiği mesajlar için gruplaşmaya neden olaçak cümleleri kullanması sunucudan uzaklaştırlmasına neden olur. ( Dini inanç, siyasi görüş, mezhep, takım, renk, ırk vb gibi ayrımçılık yapmak )

– Web site yönetiminin bilgisi olmadan sunucu içerisine clone, proxy, trojan, izinsiz reklam/inviter botu sokmak, rahatsızLık,küfür, sistem saldirilari, flood yapmak yasaktır.Aksi halinde kullanıcı rumuz’ u kullanıma yasaklanır girişi engellenir.

– Nick, kanal sifreleri sorumluluğu kaydeden kisiye aittir. Çalinan kayip olan nick kanal sifreleri ile ilgili desteğimiz yoktur.Yönetim gerek gördügü zaman gerekli müdahalede bulunma ve kullanıcıyı kanaldan, sunucudan uzaklastırma, adı gecen nick kanal’ı kapatma yasaklama ve kullanıcı iptali yetkisine sahiptir.

– Sebep her ne olursa olsun web sitemiz üzerinde kişisel bilgilerinizi ( adres, telefon numarası, TC kimlik numarası vb. ) üçüncü kişiler ile yaplaşamazsınız. Web sitemiz hariçi real görüşmelerinizi destekleyemiz ve bunu tavsiye etmeyiz. Bundan dolayı doğabileçek olumsuzluklardan dolayı sorumluluk almayız.

– Seçmiş olduğunuz nick ( rumuz ) ‘ler gayri ahkali bir anlam taşımamalı ve bunu ima etmemelidir. Küfürlü ve hakaret içeren ileti ve mesaj kullanamazsınız. Bu kuralları sizlerin güvenliği ve genel sohbet ortamının seviyesini korumak ve kontrol etmek için hazırlanmıştır. İhlali halinde gereken yaptırım web site yönetimimiz tarafından uygulanır. Şikayet üzerine doğan olumsuzlukların takibi için gerekli durumlardan ip adresiniz taleb edildiği takdirde tesipiti yapılır ve yetkili kurumlar ile paylaşılır. Sohbet-Yap.Com sohbet kurallarını web sitemiz ile bağlantı kuran bütün ziyaretçilerimiz okumuş sayılır.

www.Sohbet-yap.com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com