Mobil Chat

Ana Sayfa / Mobil Chat

Mobil Chat

WbMstR     03-05-17     Mobil Sohbet     Mobil Chat     38 Defa Okundu

Mobil Chat

Chatleşmek terimi yabancı bir kavramdır ve türkçede daha çok sanal alem denilen dünyada sohbet emtek ya da yazışmak anlamına gelmektedir. Sohbet etmek veya chatleşmek hemen hemen her insan bir hobi olmuştur. İnternet ağının bütün dünyayı sarmasıyla birlikte başka ülkelerde ikamet eden insanlar chatleşme sayesinde rahatlıkla birbirleri ile iletişim kuraiblmektedir. Dünyayı küçülten ya da uzağı yakın kılan chatleşme sayesinde insanlar dünyanın dört bir yanındaki insanlarla hem sesli hem görüntülü hemde yazışma yoluyla muhabbet etmekte ve bir şeyler paylaşmaktadır. Bundandır ki sohbet siteleri daha doğru chatleşme imaknı sağlayan sohbet siteleri bu bağlamda hızla artmaktadır. Artmasındaki temel nedenlerden biride internetin mobil cihazlardan da erişim sağlanmaısıdır. Arz talep dengesi arttığı için ister istemez chat,sohbet üzerine kurulu siteler kendilerini zamanın koşullarına uyarlamak adına sitelerinde bir takım değişiklikler yapmak zorunda kalmışlardır. Yani artan kullanıcı sayısını karşılamak adına hem site sayısı artmış hem de sitelerde köklü değişiklikler olmuştur. Bu sayede artık chatleşme kavramı biraz daha ileri boyuta geçerek mobil chat kavramına dönüşmüştür.

Chatleşmek

Durum böyle olunca Chatleşme odaları yeniliğe giderek sohbet odalarında ya da sohbet kanallarında mobil girişli ya da mobil uyumlu uzantılar ekleyerek insanlara hizmet vermeye başlamışlardır. Mobil chat sayesinde insanlar rahatlıkla başka insanlarla tanışmakta arkadaş olmakta ya da sevgili olmaktadır. chatleşme o kadar yaygınlaşmıştır ki insanlar bu sohbet odalarına evlilikle sonuçlanan bir takım durumlar yaşmaktadırlar. Yani kısacası özetlemek gerekirse Mobil chat sayesinde dünyanın dört bir tarafından insanlar aynı mekanda bulunarak değişik konularda sohbet etmekte ya da değişik amaçlar doğrultusunda arayış içinde olmaktadırlar. Bizde bunun bilincinde olarak sohbet yap sitemizi mobil chat uyumlu olarak güncelleyerek sizlere hizmet vermek istedik. Sizde aramızda olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken mobil cihazınızdan sohbet yap yazarak Mobil chat butonunu tıklayarak alacağınız bir nickname ya da rumuzla odamıza katılmaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet-yap.Com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 - OFSbilisim.Com Tüm hakları saklıdır.