Ünlü Kafilesinin 32 Bin TL’lik Fazla Bagaj Ücreti Çıkınca Uçak 45 Dakika Gecikti

Ana Sayfa / Ünlü Kafilesinin 32 Bin TL’lik Fazla Bagaj Ücreti Çıkınca Uçak 45 Dakika Gecikti

Ünlü Kafilesinin 32 Bin TL’lik Fazla Bagaj Ücreti Çıkınca Uçak 45 Dakika Gecikti

     06-05-17     Magazin     Ünlü Kafilesinin 32 Bin TL’lik Fazla Bagaj Ücreti Çıkınca Uçak 45 Dakika Gecikti     102 Defa Okundu

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy çekimler için Hindistan’a gitti. 7 kişilik çekim ekibi yaklaşık 32 bin liralık fazla bagaj ücretini ödeyemeyince uçak 45 dakika gecikti.

Safiye Soyman, Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy‘un aralarında bulunduğu kafile, özel bir televizyon kanalının çekimleri için Hindistan‘ın Mumbai kentine gitmek üzere Atatürk Havalimanı‘na geldi. 7 kişilik çekim ekibi, yaklaşık 32 bin liralık fazla bagaj ücretini ödeyemeyince bir süre satış ofisinin önünde koşuşturma yaşandı.

45 DAKİKALIK GECİKME YAŞANDI

Özel bir televizyon kanalının çekimleri için Mumbai‘ye giden ünlülerin de aralarında bulunduğu kafilenin fazla bagaj ödemesi çıktı. Üzerine bir de teknik arıza da yaşayınca uçak 45 dakika gecikmeye girdi. Yaşanan sorunu yer hizmetleri memurları THY istasyon müdürlüğüne bildirdi. Kontuar memurları daha sonra uçak içindeki çekim ekibi yetkilisinden 5 bin dolar alarak bilet satış ofisine getirdi. Sorunun çözülmesinin ardından bu kez de uçakta teknik arıza meydana geldi. Bu iki sorun nedeniyle uçak 45 dakikalık gecikme ile Mumbai‘ye havalandı.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet-yap.Com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 - OFSbilisim.Com Tüm hakları saklıdır.