Kaliteli sohbet odalari

Ana Sayfa / Kaliteli sohbet odalari

Kaliteli sohbet odalari

admin     28-10-19     Genel     Kaliteli sohbet odalari     216 Defa Okundu

Sitesine hoşgeldiniz arkdaşlar, öncelikle Merhaba!
Sizlere huzurlu bir sohbet Ortamı olan SohbetimSen‘i anlatayım.
Sizlerle beraber güzel bir ortam kurmak istiyoruz,,
Evet arkadaşlar şimdi sizlere güzel bir sohbet kanalı olan Sohbetimsen Sitesinden bahsetmek istiyorum. Evet arkadaşlar yaklaşık 2 ay öncesine kadar bu sohbet sitesi Kurmadan önce farklı bir yerde takılıyorduk. Büyük bi sunucuydu gayet güzeldi. İnsanlari tanımak orada dost edinmeyi ögrendim. Bir çok arkadaşlarla beraber gruplaştığımız Sohbet odasında deli gibi Sohbet ediyorduk. Adminler bizlere haksızlık yaptılar bizde arkadaşlarımızla karar verdik. Ve Ücretsiz Sohbet odaları Sitesini kurmak istedik ve kurduk.
Türkiye’nin her ilinden ilçesinden arkadaşlarımızla kardeşlerimizle birlikte burayı kurmaya başladık. Ve devam ediyoruz arkadaşlar arkadaşlarını, arkadaşlar
dostlarını kardeşlerini çağırdı. Kimsenin sunucusuna girip reklam atmadık ve kendimiz kendi kendimize büyüdük. Şimdi ise sizlerin desteklerini bekliyoruz arkadaşlar.

Kaliteli sohbet

Sizlerle beraber Güzel bir ortam hazırladık. Türkiye’nin her ilinden ilçesinden burada bulunan kullanıcılarımızla beraber sizlerle ortam sağlamak istiyoruz. Burada dilerseniz cep telefonlarınızdan tabletlerinizden, dilerseniz bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz. Bu kadar kolay. Bu sohbet odası işte sizler için ve çalışmalarımıza birlikte devam etmek istiyoruz.
Sizlerden sadece burada bizlere öğütlerinizi vermenizi istiyoruz. Burada sizleri her Sohbet Yap de görmek istiyoruz.
Evet arkadaşlar bizim amacımız burada Türkiye’nin her ilinden gelen kullanıcılarımızla beraber güzel bir yola girdik.
Hadi birazcık sizlere SohbetimSen den bahsedelim.

Ücretsiz Sohbet Odaları

: Kurulma ayi 2 Ay. Kullanıcı sayimiz günlük 15 – 20. Kullanıla bilen kanallar: Sohbet – Radyo – Oyun – Kelime – Oxm Kanallarımızdan bahsedelim. Sohbet kanalımızda seviyeli sohbet çerçevesi içerisinde sohbet edebilirsiniz. Burası genel olarak bütün kullanıcılara açık bir alandır. Burada kullanıcıların Tartışma – Reklam – gibi şeyler yapması yasaktır. Yapan kişiler sunucudan uzaklaştırılacaktır. Çünkü biz buradaki insanları ailemiz benimsiyoruz. Ve burada kaliteli insanları görmekten şeref duyarız.
Radyo burada 7/24 radyo dinleyebilirsiniz. Djlerimizden ücretsiz olarak istek isteyebilir sevdiklerinize şarkı armagan edebilirsiniz. Örnek olarak !istek ferhat göcer – hoşgeldin bütün sevdiklerimize gelsin, Şeklinde radyo kanalında isteyebilirsiniz. Dj lerimiz mutlaka bütün isteklerinizi calıçaktır. Burada kuralımız şudur. Küfürlü şarkılar kesinlikle yasaktır siyaset içeriçi şeylerde yasaktır. Bunlari istemeyin.

Ücretsiz Sohbet Odaları

Evet arkadaşlar biz Aile gibi Sohbet Odaları kurduğumuz bu sitede
sizleri de görmek istiyoruz,
Amacımız Güzel bir ortam kurmak, ve sizleri de burada görmekten şeref duyariz,

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbet-yap.com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com