Hakkımızda

2007 Yılının Temmuz Ayında Kurulan Sitemiz,
Bu işte yıllarının deneyimini ve tecrübesini taşıyan uzman ve işinde çok iyi olan insanların biraraya gelmesiyle kurulmuş bir Sohbet platformudur.
Hiç bir maddi beklentisi olmadan, yönetici kadromuzda dahil, gelecek olan tüm misafirlerin huzur içinde sohbet edebilmesi tek gayemizdir.
Kişi kayırmanın olmadığı, insanların bir birlerine saygıyla davrandığı, haksızlık yapılmadığı bir Site.

Sohbet Odalarımıza, bilgisayarlardan giriş yapan onlarca userlerimiz gibi. Sizde bilgisayara gerek kalmaksızın, elinizde mobil cihazlarla Sohbet Odalarımıza bağlanabilirsiniz.
Akıllı telefonlar ya da tabletlerle de sohbet odalarına girip, sohbet etmenin mümkün olduğumu sitemizde, amaç sizlerin daha rahat edebilmesi.
Mobil Sohbet seçeneklerinin sorunsuz ve sınırsız olduğu platformumuzda, tek gaye sizlerin kendinizi rahat hissedebilmesi.

Sohbet Yap

Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz: İnsanların kendilerini tamamen rahat ve güvende hissedebilecekleri, ve birbirlerini kandırma ihtimallerini en aza indirgemiş bir sohbet sitesi.
Misyonumuz: İşinde uzman ekiplerce, saygı ve sevgi ortamının bozulmasına izin vermeden, olabildiğince aile ve arkadaş ortamı sağlamak.

Bu vizyon ve misyon ile yola çıkmış bir ekip olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak görev başında olmanın heyecanını yaşıyoruz.
Her an yeni ihtimallerin arttığı sanal alemde, belli bir yerlere gelmek ve tutunabilmenin çok zor olduğunun bilincindeyiz.
Buna rağmen pes etmeyen ekibimizle gücümüz yettiğince işimiz başındayız.
Siz değerli misafirler için kendinizi rahat hissedebileceğiniz, kaliteli Sohbet ortamını oluşturmak birinci vazifemiz.
Sizlerin yapacağı tek şey sadece Adresimize Sohbet-yap.com tıklayarak Seviyeli Sohbetin keyfini çıkarmaktır.

Sohbet Yap ekibi olarak, iyi kötü Hakkımızda bir çok şey şeylerin söylenebileceğinin bilincindeyiz. Eleştirilerin bizleri daha iyi seviyelere çıkaracağının farkında olmanın rahatlığıyla, sizlerin eleştirilerini duymakta bizleri mutlu edecektir.
Kurulduğu günden bugüne hiç bir reklama dahi gerek duymayan Sohbet Yap kendi çabası ve emeğiyle bir yerlere gelmenin derdinde.
İyi ve güzel işlerin geçte olsa hak ettiği yere ulaştığına, ulaşacağına inanan biri olarak bu konudaki umudumu daima canlı tutacağım.
Biliyorum ki bugün hatta yarın olmazsa bile, bir gün, bir çok sohbet Sitesine girenler farkımızı anlayacaktır.

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.